ثبت نام در مدرسه تابستانه
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

دوست عزیز سلام
به مدرسه تابستانه مرجع مهندسی آب خوش اومدی
سوال آخر رو اول جواب بدم، قراره اینجا آماده بشیم برای یادگیری جامع نرم افزارها و دروس رشتمون، اما با سبکی متفاوت، موثر و بهینه تر.

مرجع مهندسی آب مفتخر است که تا کنون سه کمپ آموزشی با بیش 600 دانشجو از سراسر کشور برگزار نموده است که به دلیل تقاضای زیاد دانشجویان تصمیم بر آن شد تا دوره‌های تکمیلی و پیشرفته‌ای تحت عنوان مدرسه تابستانه برگزار شود تا در بازه زمانی طولانی‌تر زیر و بم این دوره‌ها تدریس شود.

این دوره ها با هدف یادگیری تضمینی در مدت زمان محدود و دریافت مدرک معتبر طراحی و اجرا می شود. پس از ثبت نام در کمپ، جهت حضور در کلاس‌ها با شما هماهنگ میشه.
همچنین پشتیبان‌هامون پیگیر وضعیت یادگیری و مشاهده آموزش‌ها و پاسخگویی مدرسین برای اطمینان از کیفیت حداکثری می‌باشند.

جهت ثبت نام فقط کافیه که فرم زیر رو تکمیل کنی یا در تلگرام (ایدی Watercamp@) به ما پیام بدی تا فرآیند ثبت نامتو انجام بدیم:

مدرسه تابستانه مهندسی آب

جزئیات دوره ها

دروه جامع آموزش طراحی سامانه‌های آبیاری تحت فشار

بزرگترین مرجع مهندسی آب ایران
بزرگترین مرجع مهندسی آب ایران

دوره جامع آموزش سنجش از دور

بزرگترین مرجع مهندسی آب ایران
  •   دوره سنجش از دور با بیش از 24 ساعت آموزش از ابتدای شهریور ماه در روزهای زوج ساعت 17 برگزار خواهد شد (دو جلسه در هر روز).
  • دوره طراحی سامانه‌های آبیاری تحت فشار با بیش از 30 ساعت آموزش از ابتدای شهریور ماه در روزهای فرد و جمعه‌ها ساعت 18 برگزار خواهد شد.
  • امکان ثبت نام در دوره طراحی سامانه‌های قطره‌ای و بارانی به صورت مجزا نیز وجود دارد.
  • دوره مقدماتی اتوکد به دلیل پیش‌نیاز دوره طراحی سامانه‌های تحت فشار،به عنوان هدیه رایگان برای شرکت کنندگان برگزار خواهد شد!
  • مدارک فیزیکی و از سوی انجمن علمی دانشجویی گروه مهندسی آبیاری و آبادانی دانشگاه تهران صادر خواهد شد.
جزئیات بیشتر رو میخوای بدونی؟

سوالات متداول

بله، جهت پرداخت اقساطی (در دو قسط) با ایدی تلگرام (watercamp@) و یا شماره تلفن  02191016774 تماس بگیرید تا ثبت نام شما صورت گیرد.

بله! شما می‌توانید جهت ثبت نام و یا دریافت مشاوره با آیدی تلگرام WaterCamp@ ارتباط برقرار نمایید.

بعد از ثبت نام در کمپ دو روز قبل از برگزاری دوره لینک ورود به کلاس به ایمیل شما ارسال خواهد شد. همچنین پیش از برگزاری دوره‌ها به گروه تلگرامی هر دوره اضافه خواهید شد، در نهایت همزمان می توانید از راهنمایی های مدرس استفاده کنید و سوالات احتمالی خود را با ایشان مطرح کنید.

در انتهای دوره براساس نظر مدرس، مدارک فیزیکی به آدرس وارده شده در زمان ثبت نام ارسال خواهد شد.

با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده، تمامی ساعت‌های برگزاری دوره‌ها در شیفت عصر انجام خواهد شد!

 

بله، با توجه به اصالت مرجع مهندسی آب، برای دانشجویان عزیز و عزیزانی که سابقه شرکت در دوره‌های ما دارند تخفیف ده درصدی لحاظ شده است که شما میتوانید از طریق انجمن‌های علمی خود این کد را دریافت کنید. درصورتی که کدتخفیف دریافت نکردین میتوانید با آیدی تلگرام @Waterengir در ارتباط باشید.

 

نظرات دانشجویان ما

ثبت نام

کاری مشترک از مرجع مهندسی آب و انجمن علمی دانشجویی گروه مهندسی آبیاری و آبادانی دانشگاه تهران