معرفی و دانلود نرم افزار کاربردی گرامرلی (Grammarly)

2 هفته پیش
گرامرلی

نرم افزار گرامرلی (Grammarly) در سال 2009 در جهت جلوگیری از سرقت های ادبی و علمی و غلط گیری متون منتشر شد. این نرم افزار به محققان و نویسندگان این امکان را میدهد تا آسانتر متون خود را از لحاظ نگارشی و گرامری بررسی کنند. میتوان گفت گرامرلی بهترین افزونه ویرایشگر متون انگلیسی است.

Grammarly

پلتفرم گرامرلی را میتوان هم به صورت آنلاین از طریق وبسایت و هم اکستنشن های مرورگرهای مختلف و هم به صورت نرم افزار ویندوز و همینطور افزونه ویژه آفیس ورد استفاده کرد. با گرامرلی قادر خواهید بود استایل نگارش خود را مشخص کنید و گرامرلی بر اساس آن به شما پیشنهاداتی خواهد داد. در ورژن جدید این پلتفرم حتی قادر خواهید لحن و تن متن خود را مشخص کنید. قابلیت دیگر این پلتفرم استفاده در نگارش ایمیل نیز خواهد بود. بنابراین گرامرلی بر اساس هوش مصنوعی خود به شما کمک خواهد کرد متن خود را به صورت بی اشکال ترین حالت ممکن بنویسد. ضمنا این نرم افزار به دو صورت رایگان و پرمیوم ارائه میشود که بالتبع در نسخه پرمیوم قابلیت های فوق کامل تر و بهینه تر خواهند شد.

در ادامه قادر خواهید این افزونه را برای نرم افزار WORD دریافت نمایید.

جهت دریافت نرم افزار گرامرلی و سایر اکستنشن های این نرم افزار میتوانید از سایت مرجع گرامرلی دریافت کنید. ورود به سایت گرامرلی

حجم فایل: 10 مگابایت

دانلود افزونه ورد گرامرلی
معرفی و دانلود نرم افزار کاربردی گرامرلی (Grammarly)
لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب RezaDelbaz
رضا دلباز دانشجوی کارشناسی ارشد رشته علوم و مهندسی آب دانشگاه تهران ، علاقه مند به وب و گرافیک :)

    هیچ نظری وجود ندارد

رسانه های همکار